Namo Laisvalaikis

Gruodžio 1 dieną Marijampolės kultūros centras virs kalėdiniu miesteliu

2022
0
DALINTIS

Gruodžio mėnesį apgaubianti šventinė nuotaika Marijampolėje prasidės drauge su visų laukiamu išskirtiniu renginiu – „Didžiąja kalėdine Marijampolės muge“. Pirmąją žiemos dieną miesto gyventojai bei svečiai bus sukviesti į kalėdiniu miesteliu po stogu virsiantį Marijampolės Kultūros centrą. Čia juos pasitiks beveik 100 prekybininkų iš visos Lietuvos ir sukvies pasiruošti šventėms drauge su šeima.

Nuo dovanų idėjų iki gardaus maisto

Gruodžio 1 dieną, nuo 10 iki 16 val. po Marijampolės kultūros centro stogu bursis ir dideli, ir maži, kur jų lauks iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų gaminiai ir staigmenos, kalėdinės nuotaikos dvelksmas.

Gamintojai siūlys arbatžoles, prieskonius, medaus džemus, šokoladus ir t.t. Ieškančius šventinės atributikos pasitiks vaško žvakės, kalėdiniai žaisliukai, lemputės, vilnoniai gaminiai, kalėdinės puokštės, rankdarbiai iš lino, veltinio ir gintaro papuošalai ir dar daugiau. Proga įsigyti kažką naujo vilios ir drabužių bei aksesuarų gamintojai. Čia pat sutikti gamintojai maloniai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Atvykite drauge su šeima

„Didžioji kalėdinė Marijampolės  mugė“ neabejotinai taps išskirtine pramoga visai šeimai. Nemokamas renginys siūlys išskirtinius, jokioje masinėje parduotuvėje neparduodamus gaminius, kuriuos kartu su artimaisiais galėsite rinktis be streso ir skubėjimo jau gruodžio 1 dieną 10-16 val Marijampolės kultūros centre, Vilkaviškio gatvė 2. Renginys nemokamas.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.