Namo Kultūra

Pristatyta Onos Čirvinskienės kūryba

423
0
DALINTIS

Vakar Marijampolės kultūros centre populiarusis režisierius ir laidų vedėjas Vytenis Pauliukaitis padėjo savo bičiulei Onai Čirvinskienei prisistatyti kaip knygų autorei.

Žinoma marijampolietė supažindino susirinkusią publiką su knygomis „Kaip aš tapau laiminga moteris“ ir „Saugokime lietuviškas tradicijas“, jų atsiradimo istorijomis ir mintimis.

2013 m. aktyviąjai marijampolietei už svarų indėlį į smulkųjį verslą ir prasmingą visuomeninę veiklą buvo suteiktas Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medalis.

Knygų pristatyme dalyvavo Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė, jos pavaduotojas Romualdas Makauskas.

Knygos pristatytos su muzika ir netgi tradiciniu lietuvišku „karvojumi“. Visus linksmino Kalvarijos liaudiškos muzikos kapela „Giminės“, Marijampolės meno mokyklos jaunieji violončelininkai. Kaip sakė vakaro vedėjas V. Pauliukaitis, autorės knygos – apie stiprią moterį, kuri įrodė, jog galima išlipti iš bet kokios gyvenimo duobės, jei tik nori.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.