Namo Kultūra

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2018 „Šiaurės herojai“

1052
0
DALINTIS

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė – ilgiau nei 20 metų trunkantis kultūros projektas, kurio tikslas yra skleisti skaitymo džiaugsmą, literatūrą ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją. Vilkaviškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius ir Skaitytojų aptarnavimo skyrius bei 16 filialų dvyliktą kartą įsilies į šiaurietišką pasakojimo tradiciją, tamsiausiu laiku metuose uždegs žvakeles ir susirinkę kartu skaitys ir klausysis pasakojimų iš knygų, vyks diskusijos apie šiaurietišką literatūrą, bus rengiamos šiaurietiškų knygų parodos, šiaurietiškų filmų peržiūros, šiaurietiškos literatūros inscenizacijos ir kt.

PROGRAMA

Vaikų literatūros skyriuje:

12 d. 10.00 val.  „Šviesos ir žodžio šventė“ – ištrauką iš švedų rašytojų Eliaso ir Agnes Våhlundų knygos „Superherojų vadovas“ skaitys ir  „Kelionę po Šiaurės šalių rašytojų knygas“ praves VVJC vaidybinių improvizacijų būrelio nariai, vadovė Ilona Viltrakienė.

13 d. 10.00 val.  Edukacinis užsiėmimas „Mes esame Šiaurė“: Žibintų gamyba.

14 d. 12.10 val.  „Kelionė po Šiaurės šalių rašytojų knygas“: VVJC vaidybinių improvizacijų būrelio narių pasirodymas, vadovė Ilona Viltrakienė.

15 d. 10.00 val.  Filmų popietė „Astridos Lindgren ir Tuvės Janson kūrinių vaikams ekranizacijos“.

16 d. 16.00 val. „Knygos bičiulių“ klubo diskusija, ištraukos skaitymas iš norvegų rašytojo Simono Strangerio  knygos „Tie, kurių nėra“.

Piešinių paroda „Iliustracijos pagal Šiaurės šalių rašytojų knygeles“.

Literatūros paroda „Pakeliaukime šiaurietiškų knygų puslapiais“.

Suaugusių aptarnavimo skyriuje:

12 d. 17.00 val. Literatūriniai skaitymai „Sutemų valanda“.

Literatūros paroda „Šiaurės šalių rašytojai – prestižinių premijų laureatai“.

                      Maloniai kviečiame dalyvauti renginiuose!

                      Telefonas pasiteiravimui: 8 342 60326

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.