Namo Naujienos

Policija vaiko akimis

545
0
DALINTIS

Kybartų „Saulės“ progimnazijos 3 ir 7 klasių mokiniai dalyvavo Vilkaviškio r. PK organizuotame piešinių konkurse „Policija vaiko akimis“, kurio tikslas – ugdyti vaikų tinkamą elgesį ir atsakomybę, atkreipti dėmesį į sudėtingą ir svarbų policijos – įstatymų sergėtojos – darbą.

Šie piešiniai pateko į 2019 metų kalendorių, o vaikai, dalyvavę konkurse, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir šiais 2019 metų kalendoriais. Vaikams už jų kūrybingumą savo letenomis plojo net pats policijos bičiulis Amsis!

Susitikime vaikams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės gatvėje, pakeliui į mokyklą, Kelių eismo taisyklės, atšvaitų naudojimo tvarka, pagrindiniai reikalavimai. Mokiniai pažadėjo gatvėje elgtis atsargiai. Tikimės, kad tokios netradicinės pamokos padės išvengti skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia mūsų patys mažiausi eismo dalyviai.

Vilkaviškio r. PK informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.