Namo Naujienos

Paežerių dvaras, švenčiantis 220 metų jubiliejų, kviečia jus atvykti į šventę

698
0
DALINTIS

Vienas gražiausių Sūduvos krašto dvarų – Paežerių dvaras, švenčiantis 220 metų jubiliejų, kviečia jus atvykti į šventę – Paežerių dvaro ledo skulptūrų festivalį.

Kaip ir kiekviename gimtadienyje, šeimininkai pasistengs suteikti džiaugsmo ne tik jūsų sielai ir akims, bet pradžiugins ir skonio receptorius.

Pirmąjį festivalio vakarą išgirsime Lietuvos muzikinę padangę šturmavusią itin patriotiškai nusiteikusių vaikinų trijulę – grupę „Lietuvaičiai“. Kaip jie patys sako – „Mus jaudina nykstanti Lietuva, kai tiek daug žmonių renkasi ne gyvenimą čia, protėvių žemėje, o ieško svajonių išsipildymo svetur. Dainuodami susikurkime svajonių gyvenimą čia, Lietuvoje!“.

Antrąjį festivalio vakarą žiūrovų širdis kaitins ir ledą suskaldyti bandys jau gerą dešimtmetį koncertuojanti kauniečių grupė Dreams“. Muzikantai sako negalintys savo muzikos įsprausti į griežtus rėmus, tačiau ir nenorintys atradinėti „dviračio“ iš naujo. „Mes laikomės senų tikrų pop – rock muzikos tradicijų, stengiamės publikai perteikti geras emocijas, puikią nuotaiką, nenutoldami nuo muzikos, kurios klausydami užaugome!“.

Nuo pat festivalio pradžios dvaro prieigose ir parke svečių lauks daug aktyvių pramogų mažiems ir dideliems: važinėjimas ledo rogutėmis, ledo karuselė, žvejyba mažiesiems, karuselė vaikams, loterija, „siaubo“ kambarys, šaudymas iš lankų, pasivažinėjimas haskių kinkiniais, jodinėjimas poniais, pasivažinėjimas arklio traukiamomis rogėmis.

Festivalio metu veiks mugė, kurioje galėsite paskanauti ar įsigyti tautinio paveldo produktų, konditerijos gaminių, rankų darbo suvenyrų, susišilti kavos ar arbatos gėrimu, pasimėgauti karštu šokoladu ir kitais gardumynais.

Laukiame jūsų, švęskime gimtadienį kartu!

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.