Namo Naujienos

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė į Lietuvą vykusį įtartiną mikroautobusą

327
0
DALINTIS

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė į Lietuvą vykusį įtartiną mikroautobusą „Mercedes Benz Sprinter“. Pirminiais duomenimis, jo identifikacinis numeris gali būti suklastotas.

Sekmadienį vakare Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Lazdijų rajono savivaldybės Akmenių kaimu, kelyje Seinai – Lazdijai, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį mikroautobusą „Mercedes Benz Sprinter“. Prie jo buvo prikabintas turistinis namelis. Transporto priemonė ženklinta Didžiosios Britanijos registracijos numeriais.

Automobilį vairavo 26-erių Raseinių rajono gyventojas. Jo asmens dokumentai buvo nepriekaištingi.

Patikros metu pasieniečiams įtarimų sukėlė mikroautobuso kėbulo numeris. Pirminiais duomenimis, jis gali būti suklastotas.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto pakeitimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Po apklausos vairuotojas uždarytas į areštinę. Transporto priemonė ir prikabinamas namelis saugomi Kalvarijos pasienio užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.